Kariyer Günleri Kapsamında Konyalı İş Adamı Feyzullah ERTAŞ Yüksekokulumuz Öğrencileri İle Buluştu.


 

 Yüksekokulumuz “Kariyer Günleri” kapsamında Konya’nın tanınmış işadamlarından Feyzullah ERTAŞ’ı ağırladı. Yüksekokulumuzun Salonunda 03 Ocak 2013 Perşembe günü saat 15.00’de yapılan panele okulumuzun akademik ve idari personeli ile öğrenciler katıldı.
     Böylece Güz dönemi etkinlikleri “iş hayatında bilgi ve tecrübenin önemi” isimli panel ile noktalanmış oldu. Yarıyıl sonu genel sınavlar öncesi öğrencilerimizin stres atma imkânı sağlandı. Baştan sona renkli ve eğlenceli geçen panele Türk büyüklerimiz ve şehitlerimiz anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlandı. Yüksekokul Müdürümüz Öğr. Gör. Abdulbaki PINAR’ın açılış konuşmasından sonra kürsüye gelen İşadamı Feyzullah ERTAŞ iş hayatında yaşadığı tecrübeleri öğrencilerimizle paylaştı. Öğrencilerimizin yoğun ilgisi karşısında mutluluğunu gizlemeyen Feyzullah ERTAŞ’a pek çok öğrencimiz merak ettiği konularda sorular yöneltti. Samimi bir soru-cevap ortamında gerçekleşen panel sonunda ise öğrencilerimizi bir sürpriz bekliyordu.
     Eğitime olan desteğiyle tanınan İşadamı Feyzullah ERTAŞ öğrencilerimizin bu konudaki beklentilerini boşa çıkarmadı. Etkinlik başında panele katılan tüm öğrencilerimize kalem seti hediye edildi. Programın sonunda gerçekleştirilen çekiliş ile 50 şanslı öğrencimize 100’er TL ikramiye verilmesiyle panel sona erdi.