Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanı Mevlüt BALTA Yüksekokulumuz Öğrencileriyle Buluştu.     Yüksekokulumuz, Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanı Mevlüt BALTA’yı ağırladı. Öğrencilerimizi bilgilendirmek amacıyla 10 Aralık 2012 Pazartesi günü gerçekleştirilen etkinliğe Yüksekokulumuz akademik ve idari personeli ile öğrenciler katıldı.
     Öğrenci İşleri Daire Başkanımız, kısaca kendini tanıttıktan sonra öğrencilere verilen 2012-2013 öğretim yılı öğrenci kılavuzunu okumaları gerektiğini kendilerine ait bilgilerin bu kılavuzda yazdığını belirterek akademik takvim, eğitim-öğretim ve sınav yönetmeliği ile disiplin yönetmeliği, askerlik işleri, mazeret sınavları, yatay ve dikey geçişler, sınavlar, diploma işlemleri, kredi, AKTS ve bağıl değerlendirme sisteminden bahsederek bilgi verdi.
     En hızlı diploma veren üniversite olduğumuzu öğrencilerin diplomalarının 1 veya 2 günde hazır olduğunu ve ayrıca bu yıl yeni bir uygulama başlatarak öğrencilerinin istekleri dahilinde kargo ile adrese diploma göndereceklerini belirtti.
     Daire Başkanımız sözlerinin sonlarında öğrencilerin sorularını soru cevap şeklinde cevaplandırarak ve Yüksekokul Müdürümüz Öğr. Gör. Abdulbaki PINAR’ın plaket takdim etmesiyle etkinlik sona erdi.