Yeni Meslek Yüksekokulu Binamızın İnşaatı Hızla Devam Ediyor.


 


      İnşaatı devam eden yeni binamız gelecek yıldan itibaren eğitim-öğretim verecektir.
 
    2012 Nisan ayında inşaatına başlanan Yüksekokulumuzun yeni binası 7000 m² kapalı alanı ile 20 derslik, 4 bilgisayar laboratuarı, 117 ve 130 kişilik 2 konferans salonu ile göz dolduracak olup; mutfak, yemekhane, kafeterya ve otoparkı sayesinde öğrencilerimizin ve tüm personelimizin sosyal ihtiyaçları da karşılanmış olacaktır.
 
    İnşaat alanında beton döküm işlemleri devam etmektedir. Gelecek yılın yaz aylarında yeni bina inşaatı tamamlanacaktır. 1995-1996 eğitim-öğretim yılından bu yana eğitim-öğretime devam ettiğimiz mevcut binalarımızın yıllar içerisinde yıpranmış olup, ihtiyaca cevap veremez hale gelmiştir.

    Okulumuzda Yerel Yönetimler normal ve ikinci öğretim ile Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı normal öğretim programlarımızda 355 öğrencimiz bulunmakta olup, Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama normal ve ikinci öğretim programına 2013 – 2014 eğitim öğretim yılında öğrenci alınacaktır. 2013-2014 eğitim-öğretim yılında modern görünümlü yeni binamızda, yeni programlarımızla eğitim-öğretime devam edecek olmamız hepimizi şimdiden heyecanlandırmaktadır.