Yüksekokulumuzda Tıbbi Tanıtım Kariyer Günleri


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Kazım Karabekir Meslek Yüksekokulu olarak öğrencilerimizin akademik eğitimleri ile birlikte kariyer gelişimlerine de katkıda bulunuyoruz. Bu çerçevede düzenlenen kariyer günleri etkinlikleri bahar yarıyılında da öğrencilerimizin eğitimlerinde önemli katkılar sağlamaya devam edecek.

Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Bölümü öğrencilerine yönelik düzenlenen "İlaç Pazarı ve Firma Değerlendirmeleri (İPFD) Kariyer Günleri" iki bölümde toplam altı etkinlik ile gerçekleştiriliyor.

Etkinliklerin ilki "Mümessil-Eczacı İlişkileri" başlığı altında Karaman Eczacı Odası Yönetim Kurulu'nun katılımı ile gerçekleştirildi. Tıbbi Tanıtım öğrencilerine eczacılık, örgütlenme ve eczacı-mümessil ilişkileri hakkında önemli bilgilerin verildiği söyleşiye Karaman Eczacı Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Osman ÜNSAL, Genel Sekreter Ecz.Azime KAĞNICI Ve Sayman Uzm. Ecz. Zühtü Bahadır BAYRAÇ katıldı.

İPFD Kariyer Günleri - I etkinlikleri 08 Mart 2017 tarihinde Konya Eczacı Odası BASIN YAYIN HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU ÜYESİ ve Alsat Ecza Deposu Mesul Müdürü Ecz. Miraç ÖZEL'in katılımıyla devam edecek.

Etkinliklerin birinci bölümü 15 Mart 2017 Çarşamba günü "Anne Ben Mümessil Oldum" kitabının yazarı eğitimci Umut Yılman'ın katılacağı imza ve söyleşi ile son bulacak.

İPFD Kariyer Günleri - II etkinlikleri ise ara sınavlardan sonra gerçekleştirilecek. Etkinliklerimize katılan, destek veren herkese teşekkür ederiz.