Yüksekokulumuzda Büyük İftar Yemeği


Meslek Yüksekokulumuzca Ramazan münasebetiyle öğrenci, personel ve İlçe protokolüne hitap eden geniş katılımlı bir iftar etkinliği düzenlendi. Yüksekokulumuz binasında verilen iftara KMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Yıldırım, Kâzımkarabekir Kaymakamı Aziz Oğuz Al, Belediye Başkanı Ali İhsan Alanlı ve Belediye Meclis Üyeleri, Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. Abdulbaki Pınar, Yüksekokulumuz akademik ve idari personeli aileleri ile katılırken öğrencilerimiz de yoğun ilgi gösterdi.

İftar yemeği,gerek zengin menüsü ile gerekse de nezih ortamı ile başta öğrencilerimiz olmak üzere etkinliğe katılan yaklaşık beş yüz kişiyle eşine az rastlanır anlar yaşattı.

Etkinlik hakkında açıklama yapan Yüksekokul Müdürü Öğr.Gör.Abdulbaki Pınar Kazım Karabekir Meslek Yüksekokulu olarak böylesine geniş kapsamlı bir iftar etkinliği düzenlemenin gururunu yaşadıklarını ifade etti. Toplum olarak zor günler geçirdiğimiz bu günlerde Ramazan ayının birleştirici ve bütünleştirici rolüne olan ihtiyaca değinen Pınar, iftar yemeği etkinliğinin yapılış amacının da bu birlikteliğe katkı sağlamak ve öğrencilerimizin topluca iftar yapacakları ortamı oluşturmak olduğunu dile getirdi.

Etkinlik için Yüksekokul yönetimine teşekkürlerini dile getiren öğrencilerimizin gözlerindeki ve yüzlerindeki mutluluk görülmeye değerdi.