Çağrı Merkezi Hizmetlerinin Öncü Kuruluşlarından AssisTT Firması Öğrencilerimizle Buluştu.


    Okulumuz yepyeni ve  farklı bir etkinliğe daha ev sahipliği yaptı. Türk Telekom Grup şirketi AssisTT yetkilileri;Çağrı Merkezi Hizmetleri Bölümü öğrencileriyle buluştu.

    Program olarak da okulumuzun en yeni bölümü olan Çağrı Merkezi  Hizmetleri Bölümü öğrencileri başta olmak üzere ,katılım sağlayan tüm öğrencilerimize Çağrı Merkezi Hizmetleri şirketi olan AssisTT yetkilileri ,Çağrı Merkezi  Hizmetleri sektörünü anlattı.

     AssisTT, verdiği çağrı merkezi hizmetlerinin yanında müşterilerinin satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmalarına yönelik veri üreterek  sosyal medya yönetimi, mailing gibi birçok alanda müşterilerine daha fazlasını sunan bir firma olarak birikimlerini ve tecrübelerini öğrencilerimizle paylaştı.

    Öğrencilerimize bu alanın neler getirdiği, CV hazırlama teknikleri, kariyer plânlama anlamında gelecekteki yapıları hakkında bilgiler verildi.Her anlamda son derece verimli geçen etkinliğe öğrencilerimiz çok yoğun ilgi gösterdi.

    Düzenlenen etkinliğe  Okulumuz Müdürü Abdulbaki Pınar , çok sayıda öğrenci ve akademisyen katıldı.Firma yetkililerine plaketler takdim edilerek , ikramlar yapıldı ve verilen hediyeler ile etkinliğimiz son buldu.