07-11 Aralık 2015 Tarihinde Yapılacak Olan Mazeret Sınavına Girecek Öğrencilerin Listesi


 

Dersin Sorumlusu

Sınav Tarihi

Öğr. Gör. Abdulbaki PINAR

10 / 12 / 2015

Öğr. Gör. Mustafa ATAY

09 / 12 / 2015

Öğr. Gör. Kadir AKPINAR

10 / 12 / 2015

Öğr. Gör. İhsan ULUKAPI

08 / 12 / 2015

Öğr. Gör. Fatih DELEN

09 / 12 / 2015

Öğr. Gör. Fethullah BALDIR

10 / 12 / 2015

Öğr. Gör. Hakan ŞEN

08 / 12 / 2015

Öğr. Gör. M. Mustafa PEPE

09 / 12 / 2015

Öğr. Gör. Şerif DURMUŞ

07 / 12 / 2015

Öğr. Gör. Tuba Perihan KAYA

11 / 12 / 2015

Öğr. Gör. Bülent BOZDOĞAN

10 / 12 / 2015

Öğr. Gör. Ayşegül GÜLER

07 / 12 / 2015

Öğr. Gör. Nurcan ÇETİNER

07 / 12 / 2015

Öğr. Gör. Umut DÜŞGÜN

10 / 12 / 2015

Okt. Evren KÜÇÜK

09 / 12 / 2015

 

Programı : Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (N.Ö.) (İ.Ö.)

S.N.

Ögr. No:

Adı Soyadı

Dersin Adı

Dersin Sorumlusu

1

157304073

Erol ÖZKAN

Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları

Öğr. Gör. Fatih DELEN

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

Okt. Evren KÜÇÜK

İletişim

Öğr. Gör. Kadir AKPINAR

Türk Dili I

Öğr. Gör. Umut DÜŞGÜN

Yabancı Dil I (İngilizce)

Öğr. Gör. İhsan ULUKAPI

Davranış Bilimleri

Öğr. Gör. Bülent BOZDOĞAN

2

147304082

Derya YILDIZ

Klavye Teknikleri

Öğr. Gör. Şerif DURMUŞ

 

Programı : Çağrı Merkezi Hizmetleri (N.Ö.) (İ.Ö.)

S.N.

Ögr. No:

Adı Soyadı

Dersin Adı

Dersin Sorumlusu

1

157309017

Durmuş Ali KILINÇ

Türk Dili I

Öğr. Gör. Umut DÜŞGÜN

Temel Hukuk

Öğr. Gör. Ayşegül GÜLER

2

157309028

Rüştü TAŞ

Türk Dili I

Öğr. Gör. Umut DÜŞGÜN

Temel Hukuk

Öğr. Gör. Ayşegül GÜLER

3

157310017

Mustafa ANAY

Türk Dili I

Öğr. Gör. Umut DÜŞGÜN

Temel Hukuk

Öğr. Gör. Ayşegül GÜLER

 

Programı : Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama (N.Ö.) (İ.Ö.)

S.N.

Ögr. No:

Adı Soyadı

Dersin Adı

Dersin Sorumlusu

1

137306017

Zinar SAYIN

Halkla İlişkiler

Öğr. Gör. Bülent BOZDOĞAN

İletişim

Öğr. Gör. Kadir AKPINAR

2

147305004

Ayşenur CAN

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Öğr. Gör. Kadir AKPINAR

3

157306051

Ahmet ALTUNKALEM

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

Okt. Evren KÜÇÜK

İletişim

Öğr. Gör. Kadir AKPINAR

Yabancı Dil I (İngilizce)

Öğr. Gör. İhsan ULUKAPI

Türk Dili I

Öğr. Gör. Umut DÜŞGÜN

Pazarlamaya Giriş

Öğr. Gör. Fethullah BALDIR

4

147305001

Serhat ÖZTÜRK

Tıbbi Terminoloji

Öğr. Gör. Hakan ŞEN

Farmakoloji

Öğr. Gör. Hakan ŞEN

Genel Hukuk

Öğr. Gör. Tuba Perihan KAYA

Halkla İlişkiler

Öğr. Gör. Bülent BOZDOĞAN

İletişim

Öğr. Gör. Kadir AKPINAR

5

137305044

Ahmet ÖRS

Farmakoloji

Öğr. Gör. Hakan ŞEN

Genel Ekonomi

Öğr. Gör. Abdulbaki PINAR

Genel Hukuk

Öğr. Gör. Tuba Perihan KAYA

Halkla İlişkiler

Öğr. Gör. Bülent BOZDOĞAN

İletişim

Öğr. Gör. Kadir AKPINAR

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Öğr. Gör. Kadir AKPINAR

Yönetim ve Organizasyon

Öğr. Gör. Şerif DURMUŞ

 

 

 

Programı : Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik (N.Ö.) (İ.Ö.)

S.N.

Ögr. No:

Adı Soyadı

Dersin Adı

Dersin Sorumlusu

1

147319006

Fatma Betül ÖZGE

İletişim

Öğr. Gör. Bülent BOZDOĞAN

Yabancı Dil I (İngilizce)

Öğr. Gör. İhsan ULUKAPI

Mesleki Yazışmalar

Öğr. Gör. Nurcan ÇETİNER

 

 

 

Programı : Yerel Yönetimler (N.Ö.) (İ.Ö.)

S.N.

Ögr. No:

Adı Soyadı

Dersin Adı

Dersin Sorumlusu

1

157301049

Onur ERBAŞ

Yerel Yönetimler

Öğr. Gör. M. Mustafa PEPE

2

157330063

Ahmet DOĞANLARDAN

Yerel Yönetimler

Öğr. Gör. M. Mustafa PEPE

3

157330012

Büşra Berat YAYLA

İşletme

Öğr. Gör. Fethullah BALDIR

Genel Ekonomi

Öğr. Gör. Abdulbaki PINAR

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

Okt. Evren KÜÇÜK

Siyaset Bilimi

Öğr. Gör. Ayşegül GÜLER

Türk Dili I

Öğr. Gör. Umut DÜŞGÜN

Yabancı Dil I

Öğr. Gör. İhsan ULUKAPI

Yerel Yönetimler

Öğr. Gör. M. Mustafa PEPE

4

137330033

Şükrü AKSAY

Muhasebe

Öğr. Gör. Fethullah BALDIR

İdare Hukuku

Öğr. Gör. Mustafa ATAY

Türkiyenin İdari Yapısı

Öğr. Gör. Mustafa ATAY

Kamu Personel Yönetimi

Öğr. Gör. Mustafa ATAY

Yerel Siyaset ve Demokrasi

Öğr. Gör. M. Mustafa PEPE

5

147301071

Mustafa ÇAMTOSUN

Muhasebe

Öğr. Gör. Fethullah BALDIR

İdare Hukuku

Öğr. Gör. Mustafa ATAY

Türkiyenin İdari Yapısı

Öğr. Gör. Mustafa ATAY

Kamu Personel Yönetimi

Öğr. Gör. Mustafa ATAY

Yerel Siyaset ve Demokrasi

Öğr. Gör. M. Mustafa PEPE